W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Zamknij ×
← Poprzedni Następny →
Polecamy
Author Img Autor artykułu: Ireneusz Świderski 14 mar 2015

INTEL EXTREME MASTERS 2015

INTEL EXTREME MASTERS 2015 to największe w Europie zawody e-sportowe które po raz kolejny odbywają się w Katowickim Spodku. Wszystko na to wskazuje że, Spodek tak jak w zeszłym roku wypełni się po brzegi.W zeszłym roku INTEL EXTREME MASTER gościł 70000 fanów e-sportu. Rozgrywki Counter Strike, League of Legends i StarCraft II obejrzało online na żywo 23 miliony widzów. IEM to absolutny finał, więc gracze z całego świata muszą najpierw wygrać zawody lokalne. W ten oto sposób w Katowickim Spodku spotkamy najlepszych z najlepszych a wśród nich polskich mistrzów. Polacy w e-sporcie są absolutnie fenomenalni. W zeszłym roku polska grupa Virtus.Pro w CS rozgromiła w pył przeciwników zgarniając główną nagrodę w wysokości 50000 EuroW tym roku też jest o co powalczyć bo łączna pula nagród to 200000 $, więc będą emocje, pot, krew i łzy. Nie tylko wirtualne ponieważ gracze i kibice autentycznie je przeżywają. Są to trochę inne emocje jak w czasie oglądanie meczu piłki nożnej na żywo, niemniej na tyle silne że, wręcz uzależniają. Kto raz pojechał na INTEL EXTREME MASTERS będzie chciał być tam co roku.


Pewną ciekawostka jest to że, w niedzielę na finałach pojawią się Eurodeputowany Janusz Korwin-Mikke i poseł Przemysław Wipler. Mam nadzieję że, Janusz Korwin-Mikke zajmie się masakrowaniem niedobruchów np. w Couter-Strike bo podobno doskonale strzela ;)Autor fotografii: Jakub Szymczuk


Turniej to nie jedyna atrakcja tej imprezy. Na IEM tradycyjnie już pojawiają się rzesze Cosplayerów.


Większość tych kreacji jest imponująca. Wyglądaja jak postaci żywcem wyciągnięte z gier, filmów i mangi. Zachwyt budzi drobiazgowość i staranność wykonania strojów oraz ogrom pracy jaki włozyli w to cosplayerzy.

INTEL EKSTREME MASTERS 2015to również targi gier i sprzętu do gier. W tym roku organizatorzy umiejscowili targi w przylegającym do Spodka Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Dzięki temu wewnętrzna hala Spodka zyskała więcej przestrzeni a i wystawcy są w jednym miejscu. Na targi jak zwykle wystawcy przygotowali wyjątkowe oferty dla graczy. Będzie można odwiedzić stoiska takich firm jak BLIZZARD, SteelSeries, Roccat, Acer, Asus, czy HyperX.


Nie zabraknie też oferty liderów rynku RTV a wśród nich stoiska RTVeuroAGD. Firma z okazji święta graczy przygotowała dla nich specjalną ofertę. Promocja trwa tylko w czasie INTEL EXTREME MASTERS lub do wyczerpania zapasów. Ze szczegółami możecie zapoznać się poniżej:

SUPER SPRZĘT DLA ZAWODOWCÓW - KLIKSUPER SPRZĘT DLA ZAWODOWCÓW - KLIKSUPER SPRZĘT DLA ZAWODOWCÓW - KLIK.

Zobacz także

Samsung Galaxy A5 - Sztuka mądrego wyboru.

Prezent pod choinkę. Prezent dla Taty, Mamy, Córki i Syna ...coś dla każdego.

Apple Watch – najciekawsze aplikacje, wsród nich UBER.

Huawei P8 czyżby lepszy niż iPhone 6 Plus i Galaxy S6 ?

Power bank - niezbędny ? TAK !!! ZAWSZE !